Září 2011

Konečně si stoupnu na váhu. ♥

29. září 2011 v 21:10 | Terezka. |  Dieta
Zítra odjíždím k babičce a dědovi, takže se konečně budu moct zvážit, a zjistit, kolik jsem za ten týden a něco shodila. Naše váha je rozbitá, takže se musím zvážit tam. Jen přemýšlím, jestli v jídelníčku ještě neubrat:/ No, zatím ty porce nechám, tak, jak jsou a uvidíme.. Zítřejší jídelníček bude vypadat asi nějak takhle:
SNÍDANĚ: jablko
OBĚD: jogurt
VEČEŘE: kousek nějaké zeleniny
No a hoooodně vody. Koukat se na sebe do zrcadla ve spodním prádle chodím několikrát denně. Kéž bych ze dne na den mohla vypadat tak, jak chci!;/ Řekla jsem si ale, že nepřestanu jíst, jen, že budu jíst málo. Uvidíme, jak dlouho tuhle dietu budu držet. Kolikrát se ještě před spaním podívám na sebe do zrcadla? Ještě že nemáme funkční váhu, to by bylo..!
Jinak všem přeji dobrou noc a sladký sny.♥
PS: O víkendu nevím, jestli napíšu nějaký článek, ale budu se snažit!:)

Jdeme do toho společně.♥

29. září 2011 v 16:59 | Terezka. |  Dieta
Ahojky:)
Narazila jsem na blog jedné slečny, kam zapisuje svou dietu. Docela jsem valila oči. To že je dieta?! Např. na oběd si dát sladké pocukrované knedlíky a na svačinu sušenky? Ok, jednou za týden se zhřešit může.. A nebo když to není dieta (i tak by se to ale nemělo přehánět), ale dát si takovou "pálku" za den?! Holka...Tak takhle rozhodně nezhubněš!;) Jistě, že když k tomu přidáš pohyb, nebude to zas až táák vadit, ale bez pohybu? Tohle opravdu hubnutí není. Jinak blog měla krásný, jen ta dieta se mi nezalíbila:)
K mé dietě se přidala dnes i Karolínka,která u nás bude teď párdní i spát♥. "Páni, ty rozdíly jdou vidět už po týdnu." To mě samozdřejmě potěšilo. Cítím se i líp, co držím dietku:) Jak jinak vypadal dnešní jídelníček?

SNÍDANĚ: jablko
OBĚD: dva celozrnné rohlíky
VEČEŘE: rajče
+ 3l vody. No vůbec nemáme hlad:) Že by voda zahnala pocit hladu? No, však se taky říká, že hlad je někdy převlečená žízeň..

Dieta? No problemo !♥

28. září 2011 v 19:07 | Terezka. |  Dieta
Dieta? Někoho z nás děsí, někdo ji ani nepotřebuje a někomu se ani držet nechce. Já jsem se rozhodla zase hubnout. A když do toho jdu, mám výdrž!:P Mé diety jsou ale trochu drastické. Vlastně pro někoho by to bylo opravdu málo, toho, co k dietě potřebuju já. Pokud chceš rychle shodit a máš kuráž, pojď do toho se mnou (začínám už sice 2. týdnem, ale pokud se ti chce, můžeš se přidat). Radši to ale moc nedoporučuji a radím hubnout zdravým způsobem. Bohužel já jsem ale tak panovačná, že i když vím, že s tímhle způsobem, co držím, si můžu zhuntovat zdraví, ji chci držet dál. Mám totiž to štěstí, že i když vlastně moc nejím, mé tělo nepřibírá, proto taky rychle hubnu. Jaký byl vůbec můj dnešní jídelníček?
SNÍDANĚ- jablko
OBĚD- celozrnná bulka + jablko
VEČEŘE- nízkotučný jogurt
K TOMU: 3l vody, cvičení + tanec
Zvláštní je, že nemám ale vůbec hlad! Že by si mé tělo zvyklo i díky předchozím dietám?

Omlouvám se !

28. září 2011 v 18:16 | Terezka. |  Ohledně blogu.
Milá SBénka,
určitě jste si všimli, že jsem tu skoro dva měsíce nebyla. Není to tím, že bych na vás zapoměla, ale pohltilo mě kouzlo prázdnin a sluníčka, takže se mi na počítači být nechtělo. Teď bych ale chtěla svůj blog znovu rozjet a věnovat se jemu, i vám. Zajímalo by mě jen, jestli jste si mě už nevyškrkli zeseznamu..Vlastně bych se ani nedivila, ale ten, kdo má zase zájem o obíhání, čtění si vašich článků, vyslechnout si vás a přidat k nim komenty=> být SB, tak ať jen napíše, ano/ne:) Ještě jednou se moc omlouvám lásky….♥